ПЕРЕВАГИ БРЕНДОВАНОГО ШОКОЛАДУ ЯК АЛЬТЕРНАТИВНОЇ РЕКЛАМИ

Go down

ПЕРЕВАГИ БРЕНДОВАНОГО ШОКОЛАДУ ЯК АЛЬТЕРНАТИВНОЇ РЕКЛАМИ

Post by Admin on Wed Mar 14, 2018 12:24 pm

В.М. Орлова, к.т.н., доцент,
Університет імені Альфреда Нобеля, Україна
orlova2014dn@gmail.com

ПЕРЕВАГИ БРЕНДОВАНОГО ШОКОЛАДУ ЯК АЛЬТЕРНАТИВНОЇ РЕКЛАМИ

Будь-який бізнес безпосередньо пов'язаний з налагодженням ефективних комунікацій з клієнтами, партнерами і власними співробітниками. Саме з цією метою організовуються такі заходи, як промо-акції, виставки, конференції, презентації та корпоративні свята. Для їх проведення готується багато рекламних матеріалів і в переважній більшості – поліграфії.
Нестандартної і дуже креативною альтернативою паперу як рекламного носія, є шоколад. «Шоколадна реклама» – це той самий яскравий акцент, який здатен зачепити емоції клієнтів і викликати позитивний відгук.
Шоколадні презенти і компліменти стали все більш популярним продуктом на корпоративних заходах та великих урочистостях. Практично, всі великі компанії дарують шоколадні компліменти своїм клієнтам.
Брендований шоколад прекрасний подарунок для клієнтів і ділових партнерів. А якщо невелика плиточка може містити на своїй поверхні ім'я, назву бренду, логотип, необхідну контактну інформацію, то без сумнівів цей бренд відтепер буде пов'язаний й приносить радість і енергію смаком шоколаду.
Асортимент брендованого шоколаду дуже різноманітний і може задовольнити дуже вимогливих клієнтів, а саме: молочний, чорний, молочний з горішками, молочний з кунжутом, молочний з цедрою апельсина, молочний з цедрою лимона, молочний з кокосом, чорний з горішками, чорний з кунжутом, чорний з перцем чилі, чорний з цедрою лимона, чорний з цедрою апельсина, чорний з м'ятою, чорний з сіллю, екстрагірькій [1,2].
Оригінальні шокопазли, листівки та візитки з мінішоколадками, набори солодощів з логотипом – це все різновиди шоколадної реклами [1].
Існує багато варіантів застосування шоколадних пазлів в бізнесі. На відміну від іншої брендованої продукції, яка є пасивним інструментом реклами, шокопазли забезпечують активний вплив, зачіпаючи емоції. Шоколадки складені в представницьку картонну коробку у вигляді книжки або пенала, яка виготовлена з використанням цифрового друку, тиснення та ламінування.
Одержувач такого сувеніру напевно захоче понести його додому і порадувати дітей або показати знайомим. Тому шоколадні головоломки активно використовують в якості презенту на промоакціях, презентаціях, виставках, конференціях та інших ділових заходах. Також вони підходять для вручення особливим клієнтам закладів сегменту HoReCa в якості компліменту.
Шоколадні візитки – це оригінальний і головне смачний презент, виконаний з повагою до ділових партнерів і клієнтів. За допомогою такої листівки з мінішоколадкою можна проінформувати клієнта або партнера про акції та події в кампанії.
За принципом шоколадних візиток використовують шоколадні запрошення на різні заходи. Свято може початися вже в момент отримання запрошення. Листівка з мінішоколадкою є прекрасним подарунком клієнту при поселенні в номер, при замовленні певного блюда, вина або як іміджевий подарунок від закладу при будь-яких подіях.
Шокопазли частіше користуються попитом на такі свята як: Новий рік, 8 Березня, річниця компанії. А листівки дуже популярні у готелях також на свята 8 березня і на виставках. Мінішоколад це такий невеличкий презент, що він користується попитом всюди і завжди: ресторани, готелі, перукарні, великі IT компанії, а також невеликі, недавно з‘явившиєся на ринку компанії замовляють брендований шоколад для реклами свого бізнесу, для того щоб виділитися і запам‘ятатися своїм клієнтам.
Таким чином, шоколад може бути: початком конструктивного діалогу з потенційним клієнтом, компліментом постійному замовнику або партнеру, подякою співробітнику за ефективну роботу. Корпоративні сувеніри, презентації – це сфери, де сувенірний шоколад гарантовано працює і створює потрібні акценти. Використання неординарного презенту для формування позитивного іміджу бренду кампанії – це правильне і раціональне рішення.

Список використаних інформаційних джерел:
1. Реклама и шоколад [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://shokolad.com.ua/#
2. Рекламный шоколад [Електронний ресурс]. – Режим доступу: www.shokologo.com.ua

Admin
Admin

Posts : 72
Join date : 2018-03-13

View user profile http://sychasnematerialozn.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum